User contributions for YSanislo
13 December 2025
- 18:4218:42, 13 December 2025 diff hist −17 Main Page/cs No edit summary
- 18:4218:42, 13 December 2025 diff hist −17 Translations:Main Page/7/cs No edit summary
- 18:4118:41, 13 December 2025 diff hist −1 Main Page/cs No edit summary
- 18:4118:41, 13 December 2025 diff hist −1 Translations:Main Page/7/cs No edit summary
- 18:4118:41, 13 December 2025 diff hist +19 Main Page/cs No edit summary
- 18:4118:41, 13 December 2025 diff hist +19 Translations:Main Page/7/cs No edit summary
- 18:3918:39, 13 December 2025 diff hist +6 Main Page/cs No edit summary
- 18:3918:39, 13 December 2025 diff hist +6 Translations:Main Page/7/cs No edit summary
- 18:3818:38, 13 December 2025 diff hist +3 Main Page/cs No edit summary
- 18:3818:38, 13 December 2025 diff hist +3 Translations:Main Page/7/cs No edit summary
- 18:3718:37, 13 December 2025 diff hist +30 Main Page/cs No edit summary
- 18:3718:37, 13 December 2025 diff hist +30 Translations:Main Page/7/cs No edit summary
- 18:3518:35, 13 December 2025 diff hist +2 Main Page/cs No edit summary Tags: Mobile edit Mobile web edit
- 18:3518:35, 13 December 2025 diff hist +2 Translations:Main Page/7/cs No edit summary
- 18:3418:34, 13 December 2025 diff hist −53 Main Page/cs Created page with "<big>'''Klikněte sem na <u>search for a particular topic</u>.'''</big>" Tags: Mobile edit Mobile web edit
- 18:3418:34, 13 December 2025 diff hist +90 N Translations:Main Page/7/cs Created page with "<big>'''Klikněte sem na <u>search for a particular topic</u>.'''</big>"
- 18:3018:30, 13 December 2025 diff hist −25 Main Page/cs Created page with "== Začínáme =="
- 18:3018:30, 13 December 2025 diff hist +17 N Translations:Main Page/6/cs Created page with "== Začínáme ==" current
- 18:2218:22, 13 December 2025 diff hist 0 Main Page/cs No edit summary
- 18:2218:22, 13 December 2025 diff hist 0 Translations:Main Page/3/cs No edit summary
- 18:1918:19, 13 December 2025 diff hist −2 Main Page/cs No edit summary
- 18:1918:19, 13 December 2025 diff hist −2 Translations:Main Page/2/cs No edit summary
- 18:1918:19, 13 December 2025 diff hist −26 Main Page/cs No edit summary
- 18:1918:19, 13 December 2025 diff hist −26 Translations:Main Page/2/cs No edit summary
- 17:5717:57, 13 December 2025 diff hist 0 Main Page/cs No edit summary
- 17:5717:57, 13 December 2025 diff hist 0 Translations:Main Page/1/cs No edit summary
- 17:4617:46, 13 December 2025 diff hist −52 Main Page/cs Created page with "Encyklopedie Vzestoupeného Mistra nyní obsahuje {{NUMBERFARTICLES}} článků." Tags: Mobile edit Mobile web edit
- 17:4617:46, 13 December 2025 diff hist +80 N Translations:Main Page/5/cs Created page with "Encyklopedie Vzestoupeného Mistra nyní obsahuje {{NUMBERFARTICLES}} článků."
- 17:4417:44, 13 December 2025 diff hist +3 Main Page/cs No edit summary
- 17:4417:44, 13 December 2025 diff hist +3 Translations:Main Page/2/cs No edit summary
- 17:4317:43, 13 December 2025 diff hist −58 Main Page/cs Created page with "Mnoho témat uvádí zdroje, kde lze nalézt podrobnější informace." Tags: Mobile edit Mobile web edit
- 17:4317:43, 13 December 2025 diff hist +70 N Translations:Main Page/4/cs Created page with "Mnoho témat uvádí zdroje, kde lze nalézt podrobnější informace." current
- 17:4217:42, 13 December 2025 diff hist −49 Main Page/cs Created page with "Tento materiál je sestaven z publikovaných prací a nepublikovaných přednášek a diktátů Marka L. Propheta a Elizabeth Clare Prophet. U každého hesla jsou uvedeny zdroje."
- 17:4217:42, 13 December 2025 diff hist +179 N Translations:Main Page/3/cs Created page with "Tento materiál je sestaven z publikovaných prací a nepublikovaných přednášek a diktátů Marka L. Propheta a Elizabeth Clare Prophet. U každého hesla jsou uvedeny zdroje."
- 17:4117:41, 13 December 2025 diff hist −28 Main Page/cs Created page with "Na těchto stránkách naleznete nepřeberné množství informací o * nanebevzatých mistrech a jejich učení * metafyzických a ezoterických konceptech * duchovních vhledech do historických a společenských otázek"
- 17:4117:41, 13 December 2025 diff hist +222 N Translations:Main Page/2/cs Created page with "Na těchto stránkách naleznete nepřeberné množství informací o * nanebevzatých mistrech a jejich učení * metafyzických a ezoterických konceptech * duchovních vhledech do historických a společenských otázek"
- 17:4017:40, 13 December 2025 diff hist +10 Main Page/cs Created page with "== Vítejte v encyklopedii Vzestoupených Mistrů =="
- 17:4017:40, 13 December 2025 diff hist +52 N Translations:Main Page/1/cs Created page with "== Vítejte v encyklopedii Vzestoupených Mistrů =="
- 17:3917:39, 13 December 2025 diff hist +4,105 N Main Page/cs Created page with "Domovská stránka"
- 17:3917:39, 13 December 2025 diff hist +18 N Translations:Main Page/Page display title/cs Created page with "Domovská stránka" current
30 November 2025
- 20:5520:55, 30 November 2025 diff hist +21 Main Page/uk Created page with "Щоб дізнатися більше про вчення Вознесенних Майстрів, перейдіть за посиланням [https://www.summitlighthouse.org/ www.summitlighthouse.org]" Tags: Mobile edit Mobile web edit
- 20:5520:55, 30 November 2025 diff hist +205 N Translations:Main Page/12/uk Created page with "Щоб дізнатися більше про вчення Вознесенних Майстрів, перейдіть за посиланням [https://www.summitlighthouse.org/ www.summitlighthouse.org]"
- 20:5420:54, 30 November 2025 diff hist +8 Great White Brotherhood/uk No edit summary
- 20:5420:54, 30 November 2025 diff hist +8 Translations:Great White Brotherhood/2/uk No edit summary
- 20:5020:50, 30 November 2025 diff hist +16 Great White Brotherhood/uk No edit summary
- 20:5020:50, 30 November 2025 diff hist +16 Translations:Great White Brotherhood/1/uk No edit summary
- 20:4820:48, 30 November 2025 diff hist +238 Great White Brotherhood/uk Created page with "Братерство — це надія кожної людини. Це Божий план для впорядкованого вираження Його любові. Це Його забезпечення для піднесення окремої людини через піднесення цілого, а також для піднесення цілого через піднесення окремої людини. Це ефективний засіб, за до..."
- 20:4820:48, 30 November 2025 diff hist +743 N Translations:Great White Brotherhood/7/uk Created page with "Братерство — це надія кожної людини. Це Божий план для впорядкованого вираження Його любові. Це Його забезпечення для піднесення окремої людини через піднесення цілого, а також для піднесення цілого через піднесення окремої людини. Це ефективний засіб, за до..." current
- 20:4820:48, 30 November 2025 diff hist +210 Great White Brotherhood/uk Created page with "Ідея Братерства народилася в розумі Бога через універсальну Свідомість Христа, яка була Логосом, чистим Світлом Великого Білого Шляху. Бог-Отець не міг бачити зла чи дивитися на беззаконня, але через Христа він був у зв'язку з кожною ситуацією у всесвіті. Хр..."
- 20:4820:48, 30 November 2025 diff hist +752 N Translations:Great White Brotherhood/6/uk Created page with "Ідея Братерства народилася в розумі Бога через універсальну Свідомість Христа, яка була Логосом, чистим Світлом Великого Білого Шляху. Бог-Отець не міг бачити зла чи дивитися на беззаконня, але через Христа він був у зв'язку з кожною ситуацією у всесвіті. Хр..."